ZSRybi

Úkoly 30.3 - 6.4
1.ročník   2.ročník   3.ročník   4.ročník  4ročník   5.ročník

Informace k zápisu do 1. ročníku
Dle doporučení vlády a MŠMT proběhne zápis do 1. ročníku elektronicky. Na stránkách školy najdete formuláře zápisního lístku a žádosti o přijetí do základního vzdělávání. Prosím o jejich vyplnění. Pak tyto dokumenty můžete poslat do školy poštou, naskenované na epodatelna.zsrybi@seznam.cz nebo vhodit do schránky na poštu u školy. Na zápisním lístku prosím uveďte e-mailovou adresu, na kterou Vám mohu zaslat registrační číslo Vašeho dítěte. Pod tímto číslem naleznete na webových stránkách školy informaci, že je Vaše dítě do základního vzdělávání přijato.
Věřím, že přes všechny nepříjemnosti zápis budoucích prvňáčků proběhne bez potíží, a od září se budeme moci společně setkávat.
Mgr. Hana Frydrychová

Zápisní list

Žádost o přijetí do základního vzdělávání

Žádost o odklad školní docházky

Úkoly 23.3 - 30.3
1.ročník   2.ročník   3.ročník   4.ročník   4ročník   5.ročník

Úkoly 11.3 - 16.3
2.ročník     3.ročník     4.ročník     5.ročník

V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mohou rodiče dětí čerpat ošetřovné, pokud zůstanou v důsledku opatření doma s dítětem mladším 10 let. Tuto žádost vydává škola, rodič nemusí jít s dítětem k lékaři.

Karanténa a ošetřovné              Ošetřovné - tiskopis

Vážení rodiče,
vzhledem k situaci v ČR ohledně epidemie koronavirové infekce vláda uzavírá všechny základní, střední i vysoké školy. Oficiální informaci jsem dosud od Krajského úřadu Moravskoslezského kraje, odbor školství, neobdržela. Podrobné informace proto najdete na stránkách naší školy nebo na stránkách obce.
Chtěla bych však zajistit výuku alespoň v domácím prostředí. Proto bych Vás chtěla požádat o spolupráci. My – vyučující – bychom Vám mohli zasílat učivo pro děti e-mailem. Proto bych Vás chtěla požádat o zaslání Vašich e-mailových adres na zsrybi@seznam.cz. Děti by tak nezameškaly příliš velké množství učiva. Úkoly pro domácí výuku se budu snažit zveřejnit i na stránkách školy nebo obce.
Děkuji za pochopení a spolupráci.
Mgr. Hana Frydrychová

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,
prosím věnujte zvýšenou pozornost těmto opatřením z Ministerstva zdravotnictví ČR viz přílohy:

1.Mimořádné opatření k uzavření škol (viz. příloha) řeší uzavření základních škol (zatím nejsou uzavřeny MŠ).

2. Mimořádné opatření (kde mají být uzavřeny sportovní, kulturní aj. akce nad 100 osob)

Plán akcí pro školní rok 2019/2020
Pedagogičtí pracovníci školy sestavili Plán akcí pro školní rok 2019/2020. Celé znění je uvedeno na stránkách školy v odkaze „Pro rodiče – Organizace školního roku“.
Plán je orientační, data uvedená u akcí jsou předběžná a mohou byt změněna.

Provoz školní družiny během školního roku 2019/2020:

Ranní ŠD od 6:10 do 7:40
Odpolední ŠD od 11:40 do 15:50